Dziesięć sposobów łagodzenia bólu w reumatoidalnym zapaleniu stawów

Dziesięć sposobów łagodzenia bólu w reumatoidalnym zapaleniu stawówBól, który pochodzi z życiem z reumatoidalnym zapaleniem stawów, może być bardzo trudno żyć, ale ona nie zniknie. Niemniej jednak, można uczynić go bardziej do opanowania i można coś zrobić, aby złagodzić stres i ból. Oto dziesięć sposobów, aby zminimalizować ból od reumatoidalne zapalenie stawów, które występują.

1.    Chroń swoje połączenia

Zawsze twoje stawy ochrony i opieki jest dobrym miejscem, aby rozpocząć. Nawet stawy, które są całkowicie wolne od bólu i nie cierpią z reumatoidalnym zapaleniem stawów, należy traktować z ostrożnością. Zachowaj swoje połączenie w umyśle cały czas, nawet kiedy robić małe zadania. Należy unikać podnoszenia, poślizgu i pchania rzeczy wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, i trzymać książki płaskich w dłoniach, a nie zgniatać je w palcach.

2.    Ćwiczenie

Ćwiczenia mogą być kluczem do utrzymania bólu stawów jest pod kontrolą http://topdj.pl/ostelife/. Może to również pomóc zwiększyć swoją energię i poprawić nastrój. Ważne jest, aby zachować jego zrównoważony i nie rzucają się w coś zbyt intensywne, i ludzie żyjący z reumatoidalnym zapaleniem stawów, raczej nie skorzystają z podnoszenia ciężarów i podobnych ćwiczeń. Krótkie okresy lekkich ćwiczeń, takich jak spacery, pływanie i jazda na rowerze są dobrym pomysłem.

3.    Trochę Słońca

Badanie publikujący w Psychosomatic dzienniku mikstury zakłada że ludzie wystawiający naturalne światło słoneczne po zabiegu używali 21% mniej leków na ból niż pacjenci które byli w sunless pokojach. Jest to zasada, którą można zastosować do zarządzania ból też i światło słoneczne może rzeczywiście przyczynić się do zmniejszenia stresu i bólu w organizmie.

4.    Zainwestuj w Masaż

Тридцатиминутный masaż może wydawać się pobłażliwością, ale jeśli masz prawo masażysta, który rozumie twój stan, to może być bardzo przydatne dla twoich poziomów bólu. Masaż może zmniejszyć poziom kortyzolu w organizmie, co pomaga zmniejszyć stres i blokować podżegającą reakcję organizmu.

5.    Ciesz się ciepłej kąpieli

Ciesz się ciepłej kąpieliCiepła kąpiel lub nawet prysznic jest szczególnie skuteczny sposób penetracji ból, który pochodzi od reumatoidalnego zapalenia stawów. Na chorych ręce, można po prostu zanurzyć je w ciepłej wodzie i dodatkowo można nawilżona termofory z aptek w całej wielkiej Brytanii. 10 do 15 minut tymczasowego bólu mogą być zabezpieczone tymi ochraniaczami.

6.    Rozważmy laska

Niektórzy ludzie są bardzo niewygodne z pomysłem laski lub laski, ale jeśli to łagodzi ból i ułatwia niepodległość, to doskonała inwestycja. Dobra laska trwa do 20% wagi swoich nóg i bioder, zmniejszając obciążenie na stawy i, z kolei, mam nadzieję, że ból.

7.    Rozciągnąć i ponownie rozciągnąć

Jeśli jesteś w dobrej łatą i bezboleśnie rozciągnąć wszystkie twoje stawy jak najwięcej, do poziomu, który nie powoduje bólu. Powinieneś być w stanie uzyskać porady lekarskie na temat prawidłowych profesjonalisty, gwiazdy dla twojego stanu, a tym bardziej twoje rozgrzewka stawów i pomóc im pozostać elastyczne i mobilne.

8.    chudnąć

Jeśli masz nadwagę, nawet na niewielką ilość, aby wywierać presję na stawy. Twoja waga-łożysko łączy w szczególności brać więcej ciśnienia i gruba tkanka także znajdował że gruba tkanina może faktycznie produkować substancje chemiczne które mogą zwiększyć stan zapalny.

9.    Starannie Zaplanować

Starannie ZaplanowaćNie zawsze jest możliwe, aby powiedzieć, kiedy rozbłysk może się zdarzyć i twoje połączenia stać się trudne i bolesne. Niemniej jednak, można zminimalizować ryzyko wybuchów w pewnym stopniu, jest ostrożny ze swoim czasem i planować swoje działania z rozwagą. Wszystko, co można podzielić na kilka mniejszych zadań, musi być złamane, a jeśli chodzi o tego podstawowego ćwiczenia, nawet dziesięć minut, może być wystarczające.

10.  miejscowe leczenie

Niektórzy ludzie z reumatoidalnym zapaleniem stawów czują zalety kremów i żeli. Wcierania kremu lub żelu bezpośrednio na skórę może zapewnić niemal natychmiastową ulgę od bólu i stanu zapalnego. To tylko chwilową ulgę i tylko naprawdę przydatne dla niewielkiego bólu, ale to może mieć znaczenie dla codziennego życia.